Google Reklamları

Google adwords reklamları ile sizde yeni müşterilere ulaşabilirsiniz. İşinizi büyütmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Dünya’da olduğu gibi ülkemizde de insanlar aramalarında Google Arama motorunu kullanmaktadır.Müşteriler, sunduğunuz ürün veya hizmetleri tam Google’da aradıkları anda sizi bulsun.
google reklamlari
google reklam ajansi ankara netnet


Web Tasarım Ankara firması olarak zamanın statik siteler tasarlamış ve firmaların internete kendilerini ifade edebilmelerini sağlamıştır.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte Web Tasarım Ankara firmamız Flash tabanlı yazılım ve uygulamalar geliştirmiştir. Apple mobile sektöre girişi ve hızlı yükselişiyle beraber Flash yazılımına karşı tutumu diğer teknoloji ve yazılım üreticileri tarafından desteklenmiştir. Günümüzde çok fazla kaynak tüketen, işletim sistem yazılımlarını ve donanımları zorlayan bir atıl bir teknoloji halini almıştır.

Firmamız yaptığı kaliteli yazılımlar sayesinde Seo arama motorlarında büyük başarılara imza atmıştır. Bu da çalıştığımız firmalara ciddi trafik, ulaşılabilirlik ve müşteri olarak geri dönmüştür.

Web Tasarım Ankara Firmamız Apple yükselişiyle Flash web tasarım üretimini durdurmuştur. Yeni tarayıcılarında yaygınlaşması ile beraber Html standartlarını ön planda tutacaklar çözümler üretmiştir.

Günümüzde tarayıcı dostu Html5, Css3, Bootstrap, Php, Cpanel, Whm, Jquery, Json, gibi teknolojileri aktif olarak kullanmıştır. Web Tasarım Ankara ‘da ülke standartlarının üzerinde işlere imza atmıştır.

connector flip right

Google ne yazıkki reklam ajanslarını denetlememektedir. Bu da ülkemizde özellikle İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa gibi büyük şehirlerde yer alan ajans tarafından art niyetli olarak kullanılmaktadır.

Google hiçbir çözüm ortağına kar payı dağıtmamaktadır. Aksine reklam yönetimi için çalıştığı firmalardan ayrıca para alınması gerektiğini belirtmektedir.

İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa gibi büyük şehirlerde bulunan reklam ajansları için yaptırım olmadığından firmaları kandırmakta ve dolandırmaktadır. 

Firmalara hediye ürünler, bütçeler vermektedirler. Google’dan para almayan sizden para almayan bir firma nasıl olurdu size hediyeler veya 2000 TL 1000 TL ekstra bütçe gibi rakam verebilir. Bu firmalar hayır kurumu değildir. Sizleri dolandırmaktadır. Bunu nasıl yapmaktadırlar.

google reklam ajansi ankara
Dolandırılmamak İçin Dikkat Etmeniz Gerekenler
  • Firma eğer kendi sitesinden veya başka bir siteden size kullanıcı adı panel veriyor ise,
  • Reklamınızı yönetmek için kendi kazancını sizden talep etmiyor ise,
  • Kendi kazancının Google tarafından verildiğini söylüyor ise,
  • Size haftalık/aylık şu kadar kelimeye şu kadar para gibi kesin rakamlar söylüyor ise,
  • Size onlarla çalışmanız için hediyeler veriyor ise,
  • Size hediye bütçeler teklif ederek daha paketler sunuyor ise,
  • Siz rapor istediğinizde sizi bekletiyor veya kaçak yazılımlarla ile rapor veriyor ise,
Bu tür durumlarda direk Google ile iletişime geçebilir veya firmaya adwords.google.com adresinden sizin sitenizin yönetildiği ve hiçbir şekilde sizi kandıramayacağı panel üzerinden harcamalarınız doğruluğu teyit etmenizi şiddetle öneriyoruz.1000 liralık reklam bütçenizin belkide %20-%30 ile reklamınızı veriyorlar geriye kalan tutarı haksız olarak alan bu dolandırıcı firmalara karşı sizde önleminizi alınız.Aldığınız bu hizmet karşısında firmanın ne kadar kazandığını ve bunun doğruluğunu ispatlamışını şart konuşunuz. Firmamız Google Adwords Reklamlarında %100 şeffaf olarak çalışmaktadır.

Kampanyalarımız hakkında detaylı bilgi almak ve kampanyalardan yararlanmak için lütfen bizimle iletişime geçin

Teklif Formu
tekliformuleft
Teklif Almak İstediğiniz Alanları Seçiniz